Czysty Wołomin

Font Size

Layout

Cpanel

Laureaci konkursu "Dobrze segreguję – kulturą się raduję" we wrześniu 2017 r.

Czytaj więcej: Laureaci konkursu...Z wielką radością informujemy, że razem z operatorem zbiórki odpadów – MZO Sp. z o.o., wyłoniliśmy kolejnych laureatów cyklicznego konkursu "Dobrze segreguję – kulturą się raduję", ogłoszonego w ramach akcji Dzień Bez Śmiecenia! Rozstrzygnięcie ze względu na trudności w uzyskaniu zgody na udział w konkursie nieco odwlekło się w czasie:).

Czytaj więcej: Laureaci konkursu...

Drzewo - Przyjaciel Mój i Czystego Powietrza

Czytaj więcej: Drzewo -...Z ogromną przyjemnością chciałabym ogłosić, że konkurs na najładniejszy kalendarz na rok 2018 "Drzewo - Przyjaciel Mój i Czystego Powietrza" został rozstrzygnięty!

Wszystkie prace były śliczne, wybór był bardzo trudny! Dziękujemy Wszystkim Zielonym Grupom i Klasom za duże zaangażowanie!

Czytaj więcej: Drzewo -...

Rośniemy w Zieloną Siłę!

Czytaj więcej: Rośniemy w...W obecnie trwającym roku szkolnym zgłosiła się do nas rekordowa liczba uczniów, eko-ochotników, działających dzielnie w obrębie Zielonych Grup i Klas – aż 1 163 osoby tworzące
łącznie 77 Zielonych Klas i Grup! DZIĘKUJEMY!

W związku z tak dużą chęcią wzięcia udziału w naszych działaniach ekologicznych oraz z przypadającym 14 listopada Dniem Czystego Powietrza z ogromną przyjemnością ogłaszamy konkurs dla Zielonych Grup i Klas na najładniejszy kalendarz na rok 2018 p.n. "Drzewo - Przyjaciel Mój i Czystego Powietrza"!

Zachęcamy do wzięcia udziału! Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin konkursu Drzewo Mój Przyjaciel.odt)Regulamin[ ]632 Kb

Laureaci konkursu "Dobrze segreguję – kulturą się raduję"

Czytaj więcej: Laureaci konkursu...Laureaci konkursu "Dobrze segreguję – kulturą się raduję" w czerwcu, lipcu i sierpniu 2017r.

Z wielką radością informujemy, że razem z operatorem zbiórki odpadów – MZO Sp. z o.o. wyłoniliśmy pierwszych laureatów cyklicznego konkursu "Dobrze segreguję – kulturą się raduję",
ogłoszonego w ramach akcji Dzień Bez Śmiecenia! Rozstrzygnięcie ze względu na sezon urlopowy nieco odwlekło się w czasie:).

Czytaj więcej: Laureaci konkursu...

Konkurs "Wołomin w kwiatach" rozstrzygnięty

Czytaj więcej: Konkurs Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że komisja złożona z pracowników Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wołominie po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych do konkursu "Wołomin w kwiatach" ogródków i balkonów, wziąwszy pod uwagę różnorodność gatunków i odmian występujących roślin, w tym udział gatunków miododajnych, stanowiących bazę pokarmową dla pszczół oraz ogólną estetykę ogródków i balkonów, wyłoniła następujących laureatów:

w kategorii Najbardziej Ukwiecony Ogród (ex aequo) miejsce:

  • I. Pani Marta Wikieł oraz Pani Elżbieta Rączka,
  • II. Pani Aldona Zarzycka oraz Pani Irena Przybińska,
  • III. Pani Anna Szwed oraz Pani Grażyna Zawistowska,

w kategorii Najbardziej Ukwiecony Balkon:

  • I. Pani Teresa Konkol

Laureatom serdecznie gratulujemy a wszystkich mieszkańców Gminy Wołomin zachęcamy do udziału w następnej edycji konkursu!

Czytaj więcej: Konkurs "Wołomin...

Zmiana terminu przyjmowania zgłoszeń

Czytaj więcej: Zmiana terminu...Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń w konkursie "Wołomin w kwiatach" do 31 lipca (poniedziałek) do końca dnia. Pozostałe warunki konkursu pozostają bez zmian.