Czysty Wołomin

Font Size

Layout

Cpanel

Konkurs "Wołomin w kwiatach" rozstrzygnięty

Czytaj więcej: Konkurs Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że komisja złożona z pracowników Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wołominie po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych do konkursu "Wołomin w kwiatach" ogródków i balkonów, wziąwszy pod uwagę różnorodność gatunków i odmian występujących roślin, w tym udział gatunków miododajnych, stanowiących bazę pokarmową dla pszczół oraz ogólną estetykę ogródków i balkonów, wyłoniła następujących laureatów:

w kategorii Najbardziej Ukwiecony Ogród (ex aequo) miejsce:

 • I. Pani Marta Wikieł oraz Pani Elżbieta Rączka,
 • II. Pani Aldona Zarzycka oraz Pani Irena Przybińska,
 • III. Pani Anna Szwed oraz Pani Grażyna Zawistowska,

w kategorii Najbardziej Ukwiecony Balkon:

 • I. Pani Teresa Konkol

Laureatom serdecznie gratulujemy a wszystkich mieszkańców Gminy Wołomin zachęcamy do udziału w następnej edycji konkursu!

Czytaj więcej: Konkurs "Wołomin...

Zmiana terminu przyjmowania zgłoszeń

Czytaj więcej: Zmiana terminu...Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń w konkursie "Wołomin w kwiatach" do 31 lipca (poniedziałek) do końca dnia. Pozostałe warunki konkursu pozostają bez zmian.

Zmiana terminu rozstrzygnięcia konkursu

W związku z trudnościami związanymi z uzyskaniem pisemnej zgody od właścicieli posesji, które zostały wytypowane przez MZO Sp. z o. o. jako najlepiej segregujące surowce wtórne w czerwcu, rozstrzygnięcia konkursu „Dobrze segreguję – kulturą się raduję” w lipcu i sierpniu 2017 r., nastąpią później niż w terminie określonym w regulaminie. W załączeniu regulamin konkursu, uwzględniający zaistniałą zmianę.

Dobrze segreguję – kulturą się raduję

Czytaj więcej: Dobrze segreguję...Z wielką radością informujemy, że razem z operatorem zbiórki odpadów – MZO Sp. z o.o., wyłoniliśmy pierwszych laureatów cyklicznego konkursu "Dobrze segreguję – kulturą się raduję" ogłoszonego w ramach akcji Dzień Bez Śmiecenia! Mieszkańcami Gminy Wołomin, którzy w miesiącu maju 2017 r. odznaczyli się wysoką kulturą segregacji surowców wtórnych są:

 1. Pani Agata Bereda,
 2. Pani Bożena Wojda,
 3. Pani Beata Ganse,
 4. Pan Stanisław Podleś,
 5. Pan Roman Radzio,
 6. Pani Ewa Kroszkiewicz,
 7. Pan Paweł Gałązka,
 8. Pan Paweł Słoński.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy a pozostałych mieszkańców Gminy Wołomin zachęcamy do prawidłowej segregacji odpadów, bo podwójne vouchery na seans filmowy czekają!

Kilka wskazówek dla miłośników pszczół

Czytaj więcej: Kilka wskazówek...Dla wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie "Wołomin w kwiatach" oraz miłośników pszczół i... miodu kilka cennych wskazówek jak przygotować ogród lub balkon, aby były Miejscami Przyjaznymi Dla Pszczół!

Czytaj więcej: Kilka wskazówek...

Konkurs na najbardziej ukwiecony ogródek lub balkon

Czytaj więcej: Konkurs na...W związku z podpisaniem przez Burmistrz Wołomina deklaracji poparcia Manifestu Gmin Przyjaznych Pszczołom oraz przypadającym na 22 maja Dniem Różnorodności Biologicznej, ogłaszamy konkurs „Wołomin w kwiatach” na najbardziej ukwiecony ogródek lub balkon.

Czytaj więcej: Konkurs na...